Vi vill prata med dig!

Vi som jobbar på Competensum

Vi vill gärna prata med dig så tveka inte att höra av dig till någon av oss!

Ledning och stöd

Ann-Sofi Aru

VD
070-674 85 32
ann-sofi.aru@competensum.se

Christine Winberg

Ekonomiansvarig
070-644 49 09
christine.winberg@competensum.se

HR-tjänster 

Therese Hagstedt

Programansvarig coaching och marknadsansvarig
076-889 40 58
therese.hagstedt@competensum.se

Eva Marminge

Programansvarig HR-nätverk och
Mentorskapsprogrammet 
070-371 42 80
eva.marminge@competensum.se

Petra Bergqvist

HR-konsult
073-500 05 89
petra.bergqvist@competensum.se

Camilla Danielsson

Ansvarig HR-partnerskap
073-340 90 09
camilla.danielsson@competensum.se

Annelie Dahlman

Kundansvarig
070-795 00 97
annelie.dahlman@competensum.se

Lönehantering

Annika Karlsson

Auktoriserad lönekonsult
073-847 51 00
annika.karlsson@competensum.se

Agneta Petermann

Auktoriserad lönekonsult
073-835 61 00
agneta.petermann@competensum.se

Lotta Stolt

Auktoriserad lönekonsult
076-669 61 91
lotta.stolt@competensum.se

Annelie Åkesson

Auktoriserad lönekonsult
073-846 21 00
annelie.akesson@competensum.se

Kristina Rembring

Lönekonsult
072-080 29 99
kristina.rembring@competensum.se

Hitta till oss

Gångavstånd från Knutpunkten och gott om parkering i närheten.
Södergatan 78
252 37 Helsingborg