Vi vill prata med dig!

Det är vi som är Competensum!

Vi hjälper dig gärna så tveka inte att höra av dig till någon av oss.

HR-tjänster 

Eva Marminge

Programansvarig HR-nätverk och
Mentorskapsprogrammet
070-371 42 80
eva.marminge@competensum.se

Ulrika Wallberg

Konsultansvarig och Senior HR-konsult
070-918 79 51
ulrika.wallberg@competensum.se

Susanne von Wowern

HR-konsult
070-335 93 76
susanne.vonwowern@competensum.se

Charlotte Nathansson

HR-konsult
070-867 59 94
charlotte.nathansson@competensum.se

Lönehantering

Annika Karlsson

Auktoriserad lönekonsult
073-847 51 00
annika.karlsson@competensum.se

Agneta Petermann

Auktoriserad lönekonsult
073-835 61 00
agneta.petermann@competensum.se

Lotta Stolt

Auktoriserad lönekonsult
076-669 61 91
lotta.stolt@competensum.se

Annelie Åkesson

Auktoriserad lönekonsult
073-846 21 00
annelie.akesson@competensum.se

Kristina Rembring

Lönekonsult
072-080 29 99
kristina.rembring@competensum.se

Carina Thygesson

Lönekonsult
072-660 06 30
carina.thygesson@competensum.se

Ledning och stöd

Christine Winberg

Ekonomiansvarig
070-644 49 09
christine.winberg@competensum.se

Malin Bondesson

Affärsområdesansvarig och
utbildningsledare YH
072-734 47 08
malin.bondesson@competensum.se

Ann-Sofi Aru

Operativ styrelseordförande
070-674 85 32
ann-sofi.aru@competensum.se

Therese Hagstedt

Marknadsansvarig
076-889 40 58
therese.hagstedt@competensum.se

Vill du komma i kontakt med oss?

Fyll i formuläret så hör vi av oss till dig.

Hitta till oss

Gångavstånd från Knutpunkten och gott om parkering i närheten.
Norra Storgatan 8
252 20 Helsingborg
Adress

Competensum AB
Norra Storgatan 8
252 20 Helsingborg

Följ Competensum