Vi vill prata med dig!

Vi som jobbar på Competensum

Vi vill gärna prata med dig så tveka inte att höra av dig till någon av oss!

Ledning och stöd

Ann-Sofi Aru

VD
070-674 85 32
ann-sofi.aru@competensum.se

Christine Winberg

Ekonomiansvarig
070-644 49 09
christine.winberg@competensum.se

HR-tjänster och projekt

Hanna Lindkvist

HR-utvecklare
079-313 01 49
hanna.lindkvist@competensum.se

Eva Marminge

HR-utvecklare
070-371 42 80
eva.marminge@competensum.se

Lönehantering

Annika Karlsson

Auktoriserad lönekonsult
073-847 51 00
annika.karlsson@competensum.se

Agneta Petermann

Auktoriserad lönekonsult
073-835 61 00
agneta.petermann@competensum.se

Lotta Stolt

Lön- och applikationskonsult
076-669 61 91
lotta.stolt@competensum.se

Annelie Åkesson

Auktoriserad lönekonsult
073-846 21 00
annelie.akesson@competensum.se

Yrkeshögskola

Malin Bondesson

Utbildningsledare Lönekonsult
073-323 42 48
malin.bondesson@competensum.se

Eva Höjman

Utbildningsledare Business Manager
070-990 08 29
eva.hojman@competensum.se

Andreas Månefrost

Utbildningsledare Redovisningskonsult
070-226 76 28
andreas.manefrost@competensum.se

Hitta till oss

 

Södergatan 78
252 37 Helsingborg

Gångavstånd från Knutpunkten och gott om parkering i närheten.

Adress

Competensum AB
Södergatan 78
252 37 Helsingborg

Följ Competensum

Följ Competensum Yrkeshögskola